Yeni Lokalimizde Günlük Turnuvalara Başlanması…

Kulübümüz kuruluş aşamasından bu yana bir lokale sahip olamadığından; deneme amaçlı turnuvaları Belediye Kültür Merkezinde akşamları 18.00 ve daha sonrası saatlerde yapmakta idi.Üyelerimizin destekleri ve cesaretlendirmesi ile 1 Aralık tarihinden itibaren lokal kiraladık ve gerekli hazırlıkları tamamlayarak turnuva yapılır hale getirdik. 19 Aralık tarihinden itibaren günlük turnuvalarımızı gündüz saatlerinde yapmaya başlıyoruz. Aynı tarihte Federasyona başvurarak master point verme yetkisi isteyeceğiz.
Desteklerini esirgemeyen üyelerimize yönetim olarak şükranlarımızı sunuyoruz. Hazırlık aşamasında başta Bumin BAKIŞ arkadaşımız olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerimize Başkan olarak şahsi teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.Ayrıca lokalin hazırlanmasında gelerek bize bedenen yardım eden başta Orhun KURAN olmak üzere Hamit ÖZBERK ve Ali ERDEM arkadaşlarımıza da özel olarak teşekkür ediyoruz.
Bundan sonra birlik beraberlik, sevgi saygı ve hoş görü içinde kulübümüzü çok ilerilere götüreceğimiz inancı ile yeni lokalimizin üyelerimize hayırlı olmasını diliyoruz.